sobota, 1 listopada 2014

WŁOSY: LISTOPAD 2014

   
3 rzeczy, jakich nigdy wcześniej dotąd nie zauważyłam na swoich włosach >

Witajcie w listopadowej aktualizacji włosów. Zdaję sobie sprawę z tego, że sporo osób czekało na dzisiejszy post z zapartym tchem, dopytując, kiedy wrzucę zdjęcia, więc korzystając z okazji chciałabym sprostować pewną rzecz. Aktualizację włosów wrzucam raz w miesiącu, najpóźniej do 7-ego danego miesiąca. Nie widzę częstszej potrzeby pisania tego typu notek, ponieważ moje włosy nie zmieniają się zbytnio w ciągu paru tygodni.

Po pierwsze: włosy nabrały spektakularnej objętości. Dla porównania odsyłam was do aktualizacji z października. Jest spora różnica! Nie mam pojęcia co jest tego zasługą, ale prawdopodobnie dużą rolę odegrał szampon VOLUME z Yves Rocher. Nie spodziewałam się, że produkt do włosów może przynieść tak widoczne i namacalne efekty!

Po drugie: z niewiadomych przyczyn końcówki przestały mi się wywijać w widocznym stopniu na zdjęciach z października na zewnątrz. Może to zasługa długości, może zwiększonej objętości - w każdym razie mają tendencję do zawijania się do wewnątrz.

Po trzecie: Przestały się przetłuszczać. Do niedawna musiałam myć włosy minimum co dwa dni. Teraz zachowują świeżość nawet do czwartego dnia od umycia. Z pewnością powód tkwi w mojej przerwie od aktywności fizycznej spowodowanej kontuzją stawu skokowego. (Wtajemniczeni, & obserwujący mój Instagram wiedzą o co chodzi). 

Niestety pogoda uniemożliwia mi wykonanie fotografii w świetle dziennym, ale obiecuję, że gdy tylko dostrzegę promyki słońca, nadrobię zaległości. Nie wypowiadacie się na temat szablonu, podoba się?

♡  
ASK.FM       FACEBOOK       INSTAGRAM       BLOGLOVIN'Witaj na HR (to taki skrót od hairoutine). Cieszę się, że tu jesteś. Będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazisz opinię na temat wpisu. Nie toleruję spamu, krytyki (chyba, że konstruktywnej). Jeśli chcesz wyrazić odmienne niż moje zdanie: droga wolna, tylko proszę, zrób to w sposób kulturalny. Twój komentarz w tajemniczy sposób zniknął? Cóż, najwidoczniej brakuje mi dystansu do siebie! Poniżej masz kilka opcji, na przykład reakcje. Dzięki nim możesz ocenić notkę w skali: zabawne - interesujące - przydatne. Jeśli chcesz udostępnij mój wpis na jednym z portali społecznościowych - Twitterze, Facebooku, Google+ lub na Pintereście.

4 komentarze :

  1. Ten szampon faktycznie daje takie efekty. Chyba pierwszy który mi się tak podoba z YR. Zmiany szablonu bardzo pozytywne.

    OdpowiedzUsuń
  2. sorki za osttanie pytania, nie ogariam twittera :D mam nadzieję, ze nie narobiłam Ci spamu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zmiany zdecydowanie na lepsze! :)

    OdpowiedzUsuń
  4. ejjj, w ogóle jakie Ty masz piękne końcówki ! :D mi jeszcze wiele do takich brakuje :(

    OdpowiedzUsuń