poniedziałek, 29 grudnia 2014

Fryzury na sylwestra!

Nowy Rok tuż tuż, a ty wciąż nie masz pomysłu na odpowiednią fryzurę? 
Skorzystaj z moich propozycji, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!UPIĘCIA

Co najbardziej lubię w tego typu uczesaniach? Różnorodność. Decydując się na upięcie włosów, możesz postawić na ozdoby w postaci niebanalnych złotych dodatków - złotych, kwiatów lub na zdobienie warkoczem. W upięciach ceni się również praktyczność tego rodzaju fryzury. Przy odpowiednim utrwaleniu zmartwienia o stan fryzury masz z głowy!


PODPIĘTE
Czyli częściowo upięte, a częściowo rozpuszczone. Ten rodzaj fryzury jest prawie tak samo praktyczny jak włosy upięte, ponieważ odgarniamy z twarzy niepotrzebne kosmyki, dyscyplinując je na całą noc. Osobiście jestem zwolenniczką dodatków ozdobnych, ale równie dobrze możemy ozdobić włosy warkoczami i fantazyjnym upięciem.
 

ROZPUSZCZONE

W przypadku włosów rozpuszczonych, osobiście proponuję Hollywood waves, które na ten wieczór będą wyglądały zdecydowanie bardziej spektakularnie niż smutne, nudne, proste włosy. Fryzura jest trwalsza i nie ma obaw przed tzw. strączkowaniem.
WARKOCZE / KUCYKI
Kolejne propozycje, z którymi bez problemu można zaszaleć. Wygładzone czy falowane? Twój wybór! Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku sprawdzą się ozdobne dodatki.
WŁOSY KRÓTKIE

Uznałam, że nie będę tu zamieszczać propozycji uczesań dla włosów krótkich, ponieważ pixie hair są mega elastyczne* pod tym względem. Myślę, że warto zastanowić się nad charakterystycznym dodatkiem, wyróżniającym nas z tłumu na przykład:


*można z nich wyczarować naprawdę wiele wariantów

Wszystkie fotografie pochodzą z mojej tablicy na Pinterest!

 ♡  
ASK.FM       FACEBOOK       INSTAGRAM       BLOGLOVIN' 

Witaj na HR (to taki skrót od hairoutine). Cieszę się, że tu jesteś. Będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazisz opinię na temat wpisu. Nie toleruję spamu, krytyki (chyba, że konstruktywnej). Jeśli chcesz wyrazić odmienne niż moje zdanie: droga wolna, tylko proszę, zrób to w sposób kulturalny. Twój komentarz w tajemniczy sposób zniknął? Cóż, najwidoczniej brakuje mi dystansu do siebie! Poniżej masz kilka opcji, na przykład reakcje. Dzięki nim możesz ocenić notkę w skali: zabawne - interesujące - przydatne. Jeśli chcesz udostępnij mój wpis na jednym z portali społecznościowych - Twitterze, Facebooku lub na Pintereście. Buziaki!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz