czwartek, 5 lutego 2015

WŁOSY: LUTY 2015

Czas na comiesięczną aktualizację. Dziś czekała na Was nieco inna zapowiedź dzisiejszego wpisu na Instagramie, tak samo jak trochę inna kolorystycznie była lokacja, w której wykonywałam fotki. Ku mojemu zdziwieniu, ten kolor ścian znacznie lepiej wydobywa naturalny, słomkowy odcień moich herów. Co zmieniło się w mojej pielęgnacji włosowej w ciągu ubiegłego miesiąca?Przede wszystkim długość włosów, eoeoeoeo! A to dlatego, że nie podcinałam końcówek od... tego ostatniego radykalnego cięcia, o którym wspominałam bodajże jesienią. W niedalekiej przyszłości zamierzam to jednak zmienić, ponieważ są coraz mniej zdyscyplinowane.

Pielęgnację macie opisywaną na bieżąco (zwłaszcza dzięki wpisom z serii DENKO) ale jeżeli macie pytania odnośnie obecnie stosowanych przeze mnie kosmetyków, piszcie śmiało w komentarzu :)♡  
ASK.FM       TWITTER       INSTAGRAM       PINTEREST        BLOGLOVIN' 

Witaj na HR (to taki skrót od hairoutine). Cieszę się, że tu jesteś. Będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazisz opinię na temat wpisu. Nie toleruję spamu, krytyki (chyba, że konstruktywnej). Jeśli chcesz wyrazić odmienne niż moje zdanie: droga wolna, tylko proszę, zrób to w sposób kulturalny. Twój komentarz w tajemniczy sposób zniknął? Cóż, najwidoczniej brakuje mi dystansu do siebie! Poniżej masz kilka opcji, na przykład reakcje. Dzięki nim możesz ocenić notkę w skali: zabawne - interesujące - przydatne. Jeśli chcesz udostępnij mój wpis na jednym z portali społecznościowych - Twitterze, Facebooku lub na Pintereście. Buziaki!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz