poniedziałek, 25 maja 2015

WŁOSY: MAJ 2015


Zgodnie z obietnicą złożoną po południu, uczesałam włosy z pomocą szczotki TT Blow Styling i zrobiłam kilka fotografii prezentujących aktualny stan włosów w bieżącym miesiącu. Jeśli interesuje Was, jak wyglądała pielęgnacja i jak zareagowały na nią moje włosy, zapraszam!
Zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam podciąć końcówki. Nie robiłam tego z wiadomych względów (matura), a teraz jest chyba najlepszy moment na pozbycie się ostatnich 8 centymetrów zniszczeń. Trochę korci mnie, żeby zaszaleć i ściąć włosy do długości grzywki (odrobinę nieco poza brodę), ale z drugiej strony… God, chyba nie mam odwagi.


Szampony
, jakie gościły w mojej łazience to: Bambino (szampon z witaminą B3), Loreal Elseve Nutri Blask – ten różowy z drobinkami brokatu i Alterra dodająca objętości o obłędnym, owocowym zapachu.

Odżywki & maski – złota Isana i ostatnio: Nivea Long Repair nadająca diamentowy blask. Oprócz tego odżywiałam hery odżywką bez spłukiwania Dove Nutritive Therapy, Nourishing Oil Care i olejkiem truskawkowym.  Starałam się suszyć włosy naturalnie, dzisiejszy wyskok z ciepłą temperaturą i szczotką stylizacyjną był jednorazowy.

Irytuje mnie ich matowość. Taka już chyba dola blondynek, ale mimo to postanowiłam zamówić serum płynne światło Cristalliste z Kerastase i dać mu szansę. Mam cichą nadzieję, że doda im blasku.

Co do dzisiejszej sesji… Zdążyłam zrobić zaledwie kilka zdjęć i zaczął wiać wiatr – moja miejscowość powinna nosić nazwę „Wichrowe Wzgórze” … serio. Cieszę się, że w naturalnym środowisku widać jakie te włosy są naprawdę – daleko im  do ideału i podejrzewam, że nigdy idealne nie będą.
PS. na poniższym zdjęciu chciałam zrobić pozę "na Angelinę Jolie", ale nie wyszło.


      ♡  
ASK.FM       TWITTER       INSTAGRAM       PINTEREST        BLOGLOVIN' 

Witaj na HR (to taki skrót od hairoutine). Cieszę się, że tu jesteś. Będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazisz opinię na temat wpisu. Nie toleruję spamu, krytyki (chyba, że konstruktywnej). Jeśli chcesz wyrazić odmienne niż moje zdanie: droga wolna, tylko proszę, zrób to w sposób kulturalny. Twój komentarz w tajemniczy sposób zniknął? Cóż, najwidoczniej brakuje mi dystansu do siebie! Poniżej masz kilka opcji, na przykład reakcje. Dzięki nim możesz ocenić notkę w skali: zabawne - interesujące - przydatne. Jeśli chcesz udostępnij mój wpis na jednym z portali społecznościowych - Twitterze, Facebooku, Google+ lub na Pintereście.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz