poniedziałek, 22 czerwca 2015

Rozdanie z okazji 2k obserwatorów na INSTA

Hej kochani! Nie sądziłam, że ta chwila nadejdzie tak szybko, ale oto jest! Kilka dni temu, ilość obserwatorów na Instagramie przekroczyła (!) 2 tysiące! Z tej okazji przygotowałam dla Was rozdanie, w którym może wziąć udział każda czytelniczka/ każdy czytelnik bloga. Nagroda jest wyjątkowa, ponieważ w jej skład wchodzą moje ulubione produkty do włosów, czyli niezbędnik włosomiłośniczki: szampon do włosów z wyciągiem z owsa Yves Rocher, odżywka do włosów Dove Nutrition (której recenzję znajdziecie tutaj), niedawno opisywaną maseczkę do włosów Biovax z drobinkami złota (recenzja o, tutaj) i słynny, klasyczny, drewniany grzebień TBS!Aby zgarnąć powyższe skarby, wystarczy, że wykonasz 5 prostych kroków:

1. Udostępnisz powyższą grafikę na Instagramie i oznaczysz na nim @Hairoutine (1 los)
2. Polubisz oficjalne konto hairoutine.com na Facebooku (1 los)
3. Udostępnisz grafikę na Facebooku (1 los)
4. Dołączysz do obserwatorów bloga (1 los)
5. Wypełnisz poniższy formularz zgłoszeniowy i wyślesz go za pośrednictwem komentarza. Jeśli chcesz zachować anonimowość do ogłoszenia wyników, dopisz w adnotacji, żebym nie publikowała komentarza w trakcie moderacji.

Formularz zgłoszeniowy:
1. Udostępniłam grafikę na: @NazwaTwojegoInsta
2. Lubię hairoutine.com jako: Twoje Imię i Nazwisko
3. Udostępniłam grafikę na Facebooku jako: Twoje Imię i Nazwisko
4. Obserwuję bloga jako: Nazwa

Rozdanie trwa do soboty, 11 lipca (włącznie), a wyniki zostaną opublikowane na blogu tydzień później (18 lipca). Post nie jest sponsorowany, a nagrody zostały zakupione przeze mnie. Życzę powodzenia!
♡  
ASK.FM       TWITTER       INSTAGRAM       PINTEREST        BLOGLOVIN' 

Witaj na HR (to taki skrót od hairoutine). Cieszę się, że tu jesteś. Będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazisz opinię na temat wpisu. Nie toleruję spamu, krytyki (chyba, że konstruktywnej). Jeśli chcesz wyrazić odmienne niż moje zdanie: droga wolna, tylko proszę, zrób to w sposób kulturalny. Twój komentarz w tajemniczy sposób zniknął? Cóż, najwidoczniej brakuje mi dystansu do siebie! Poniżej masz kilka opcji, na przykład reakcje. Dzięki nim możesz ocenić notkę w skali: zabawne - interesujące - przydatne. Jeśli chcesz udostępnij mój wpis na jednym z portali społecznościowych - Twitterze, Facebooku, Google+ lub na Pintereście.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz