środa, 22 lipca 2015

Wyniki rozdania!

Pod koniec czerwca, z okazji 2 tysięcy obserwatorów na Instagramie, ogłosiłam rozdanie, w którym mogłyście wygrać moje ulubione kosmetyki do włosów i grzebień The Body Shop. Zgłosiło się naprawdę sporo osób, za co ogromnie dziękuję. Jesteście moją siłą napędową! Tak, tak, wiem, wyniki miały być 18 lipca, ale poniżej krótko wyjaśniam co przeszkodziło mi w opublikowaniu wyników...
Po pierwsze: skleroza. Nie zanotowałam w kalendarzu daty ogłoszenia wyników i o rozdaniu przypomniała mi na Instagramie jedna z Was! Wstyd jak nie wiem. Następnego dnia, kiedy chciałam nagrać filmik, okazało się, że dostałam się na studia i mam dosłownie 2 dni na złożenie papierów, więc cały swój czas poświęciłam sprawom odgórnym. Jakby tego było mało, wczoraj odcięli mi Internet (mimo, że opłaciłam fakturę na czas) i dopiero dziś byłam w stanie cokolwiek opublikować. Winny się tłumaczy, dlatego dość tego gadania i zapraszam do obejrzenia filmiku! Montowałam go pół dnia!


Ogromne gratulacje Adrianna! Sprawdź skrzynkę pocztową, napisałam do Ciebie w sprawie adresu, na który prześlę paczkę!

♡  
ASK.FM       TWITTER       INSTAGRAM       PINTEREST        BLOGLOVIN' 

Witaj na HR (to taki skrót od hairoutine). Cieszę się, że tu jesteś. Będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazisz opinię na temat wpisu. Nie toleruję spamu, krytyki (chyba, że konstruktywnej). Jeśli chcesz wyrazić odmienne niż moje zdanie: droga wolna, tylko proszę, zrób to w sposób kulturalny. Twój komentarz w tajemniczy sposób zniknął? Cóż, najwidoczniej brakuje mi dystansu do siebie! Poniżej masz kilka opcji, na przykład reakcje. Dzięki nim możesz ocenić notkę w skali: zabawne - interesujące - przydatne. Jeśli chcesz udostępnij mój wpis na jednym z portali społecznościowych - Twitterze, Facebooku, Google+ lub na Pintereście.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz