social media | gdzie znajdziesz mnie w sieci?

facebook - za pośrednictwem fanpage informuję o nowych wpisach, filmach, updates na instagramie / asku, etc. polub stronę bloga, jeśli chcesz być na bieżąco! 

grupa na facebooku - HRki to nieco bardziej ekskluzywne miejsce dla stałych czytelników bloga, gdzie możemy prowadzić dyskusje na tematy poruszone na blogu oraz inne, które aktualnie są na tapecie ;).

twitter

pinterest - główne źródło wszystkich inspiracji, jakie znajduję w sieci. Multum posortowanych kategorycznie tablic, kilka tysięcy fotografii i równie spora ilość miesięcznych odwiedzin. Chyba nie muszę Cię dłużej namawiać do zaobserwowania profilu?

bloglovin - bloglovin to serwis, który służy do informowania użytkowników o najnowszych wpisach; wpisy dodawane są automatycznie, więc jeśli zdarzy mi się zapomnieć o aktualizacji mediów społecznościowych (facebook, twitter, insta), bloglovin nigdy Cię nie zawiedzie!

zblogowani - portal działający na praktycznie identycznej zasadzie, co bloglovin, jednakże z drobnym opóźnieniem.

tumblr - na tumblrze głównym znajdziecie głównie fotografie z instagrama oraz inspiracje, informuję o nowościach na blogu

youtube - na razie jest tu mała ilość autorskich filmów, ale mam nadzieję, że z czasem odważę się na więcej; zapraszam do subskrypcji!

hash.fm - tutaj dowiesz się podstawowych informacji na temat statystyk części moich mediów społecznościowych, znajdziesz ostatnie aktualizacje na instagramie oraz informacje na temat mojej współpracy komercyjnej.

ask.fm - jeśli masz do mnie jakieś pytania, ale chciałbyś/chciałabyś zadać je anonimowo, możesz skierować je tutaj. Pamiętaj, że nie odpowiadam na pytania dotyczące mojej prywatnej osoby, a tematy poruszane na asku są ściśle powiązane z tematyką bloga.

curiouscat.me - funkcjonuje na podobnej zasadzie co ask. Masz pytanie? Zadaj je. 

snapchat - do zaobserwowania mnie na snapchacie gorąco zachęcam szczególnie tych, którym niestraszny jest brak estetyki ala tumblr i kompletnie niezwiązane z tematyką bloga snapy. Wyładowuję tu swoje wszelkie artystyczno-blogerskie frustracje, a czasami zgrywam prawdziwą blogerkę-divę. A przynajmniej staram się. Zgrywać. 

sarahah - chciałbyś/chciałabyś wysłać mi wiadomość na sarahah? Czekam!

deviantart (nieaktywny) - jeśli interesuje Cię moja artystyczna działalność, zaobserwuj instagram @twlvth (i pozostałe social media - twittertumblr) - to tam publikuję większość projektów graficznych, kolaży & obrazów.

pozostałe nieaktywne social media: soundcloud, weheartitlast.fm